Ψυγείο πάγκος συντήρηση με μηχανή κάτω
Τιμή χωρίς ΦΠΑ:
1.069,00€
Τιμή με ΦΠΑ:
1.325,56€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κατασκευαστής: Bambasfrost
- Κωδικός: PG 110
Γιατί να αγοράσετε από εμάς;
Κάντε μια ερώτηση σχετικά με αυτό το προϊόν
Περιγραφή
Κατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα AISI 304 18/8-10 Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόρτες με αυτόματη επαναφορά κάτω από 90° Πόδια ρυθμιζόμενα Σχάρες πλαστικοποιημένες ρυθμιζόμενες καθ’ ύψος Δυνατότητα τοποθέτησης λεκάνης GN κάτω από τη σχάρα στον ίδιο οδηγό για εξοικονόμηση χώρου Στοιχείο και condenser με αντιδιαβρωτική προστασία Οδηγούς inox για GN Οικολογικό ψυκτικό υγρό R290
Προδιαγραφές
| Χαρακτηριστικά | |
| Απόψυξη | Αυτόματη |
| Βάρος | 90 kg |
| Διαστάσεις πόρτας (ΜxΥ) cm | 45 x 46,5 |
| Εσωτερικός φωτισμός | LED |
| Ηλεκτρική τάση / Συχνότητα (V/Hz) | 220 - 240 / 50 |
| Θερμοκρασία (℃) | 0 έως +10 |
| Θερμοστάτης | Ψηφιακός |
| Ισχύς (W) | 350 |
| Καθαρός όγκος (m3) | 0,65 |
| Μήκος | 110 cm |
| Πλάτος | 70 cm |
| Πόδια Inox (Τεμ./Διαστάσεις (Υ) cm.) | 4 / 2,5 |
| Πόρτες | 2 |
| Συμπιεστής (HP) | 1/4 |
| Σχάρες λευκές (Τεμ./Διαστάσεις (ΜxΠ) cm.) | 2/ 41 x 48 |
| Τύπος ψύξης | Βεβιασμένη |
| Ύψος | 85 cm |
| Χωρητικότητα (Lt.) | 215 |
| Ψυκτικό υγρό | R 290 |