-37%
Επαγγελματικό πλυντήριο πιάτων-ποτηριών MEC ΙταλίαςT500-400V
Τιμή αρχική:
2.205,00€
Τιμή χωρίς ΦΠΑ μετά την έκπτωση:
1.395,00€
Τιμή με ΦΠΑ μετά την έκπτωση:
1.729,80€
Γιατί να αγοράσετε από εμάς;
Κάντε μια ερώτηση σχετικά με αυτό το προϊόν
Περιγραφή
Τα επαγγελματικά πλυντήρια MEC είναι κατασκευασμένα από ανοξείδωτο χάλυβα AISI 304, με ανθεκτικό λέβητα και θερμαντικά στοιχεία κατά της διάβρωσης. Διαθέτουν αυτόματη φόρτωση δεξαμενής, παραδοσιακό σύστημα αποστράγγισης, εύκολη μετωπική πρόσβαση για γρήγορη συντήρηση και προηγμένα συστήματα ασφαλείας. Περιλαμβάνουν 2 καλάθια, αντλία δοσομέτρησης λαμπρυντικού, δοχείο κουταλιών και πλήρη σύνδεση εισόδου/εξόδου. Ιδανικά για επαγγελματικές κουζίνες με υψηλές απαιτήσεις σε απόδοση και αξιοπιστία.
Διαστάσεις:
Μήκος: 550.00000000 cm
Πλάτος: 600.00000000 cm
Ύψος: 825.00000000 cm
Προδιαγραφές
| Χαρακτηριστικά | |
| Διαστάσεις καλαθιού | 500 x 500 mm |
| Συνολική ισχύς | 4700 W |
| Boiler ισχύς | 4000 W |
| Χωρητικότητα boiler | 5 Lt |
| Τάση | 400 V / 50 Hz |
| Ισχύς κάδου | 500 W |
| Ισχύς αντλίας | 300 W |
| Χωρητικότητα κάδου νερού | 12 Lt |
| Ωφέλιμο ύψος πλυσίματος | 34 cm |
| Κατανάλωση νερού | 2,7 Lt |
| Χρόνος πλυσίματος (κύκλος) | 120 |