AirVac DZ 500T
Τιμή χωρίς ΦΠΑ:
2.175,00€
Τιμή με ΦΠΑ:
2.697,00€
Γιατί να αγοράσετε από εμάς;
Κάντε μια ερώτηση σχετικά με αυτό το προϊόν
Περιγραφή
Επαγγελματικό μηχάνημα σφράγισης σε κενό σε ειδικές σακούλες για τρόφιμα. Ανοξείδωτη κατασκευή, εύκολο καθάρισμα και με διάφανο καπάκι για τον έλεγχο της διαδικασίας συσκευασίας. Περιλαμβάνει 'panel' πίνακα χειρισμού και διαθέτει 5 προγράμματα. Ιδανικό για συσκευαστήρια, βιοτεχνίες επεξεργασίας κρέατος, ελιών, αλλαντικών, τυριών, ξηρών καρπών, καφέ κ.α.Προγράμματα 1. Vacuum 2. Soft vacuum 3. Μαρινάρισμα 4. Εξωτερικό vacuum 5. Καθαρισμός αντλίας
Προδιαγραφές
| Χαρακτηριστικά | |
| Αντλία | 20m³/h |
| Αντλία Εσωτερικής Αναρρόφησης | 20m³/h |
| Θάλαμος | 506x556x190mm |
| Κατηγορία | Επιτραπέζιο |
| Κωδικός Εργοστασίου | DZ-500/T |
| Λειτουργία | Εσωτερικής αναρρόφησης |
| Μήκος κόλλησης | 500mm |
| Πάχος Κόλλησης | 5mm |
| Τοποθέτηση | Επιτραπέζιο |
| Τροφοδοσία | 220V/50Hz |