Euromatic BASIC Display
Τιμή χωρίς ΦΠΑ:
3.045,00€
Τιμή με ΦΠΑ:
3.775,80€
Γιατί να αγοράσετε από εμάς;
Κάντε μια ερώτηση σχετικά με αυτό το προϊόν
Περιγραφή
Γρήγορο, εύκολο στη χρήση, ανοξείδωτο ατσάλι, στιβαρή κατασκευή. Διάφανο καπάκι για τον έλεγχο της συσκευασίας. Στεγανοποίηση στο 99%, με 10 προγράμματα και πρόγραμμα για την συσκευασία υγρών. Θάλαμος κατασκευασμένος με στρογγυλεμένες γωνίες για εύκολο καθαρισμό. Διπλός αισθητήρας για στεγανοποίηση υγρών και αναρρόφηση vacuum. Mια μπάρα μεγάλου μήκους και πάχος 5mm. Επιλογές αντλίας θέρμανσης και αυτοκαθαριζόμενης αντλίας για να διατηρούνται οι αντλίες καθαρές και να λειτυργεί το μηχάνημα χωρίς βλάβες. Λειτουργία STEP VAC για τη συσκευασία υγρών. Λειτουργία SOFT VAC για ήπια στεγανοποιήση ώστε να μην καταστρέφονται τα προϊόντα. Πρόγραμμα για μαρινάδα κρέατος. Ιδανικό για καπνιστά λουκάνικα, κρεας, ψάρια κ.α. Απαραίτητο για τα ξενοδοχεία, τα εστιατόρια και κάθε επαγγελματική κουζίνα. Ιδανικό για συσκευασία κρέατος, ελιών, αλλαντικών, τυριών κλπ.
Προδιαγραφές
| Χαρακτηριστικά | |
| Αντλία | 20m³/h-oil |
| Θάλαμος | 410x450x220mm |
| Κατηγορία | Επιτραπέζιο |
| Κωδικός Εργοστασίου | BASIC |
| Λειτουργία | Εσωτερικής αναρρόφησης |
| Μήκος κόλλησης | 400mm |
| Μήκος Κόλλησης | 400mm |
| Πάχος Κόλλησης | 5mm |
| Τοποθέτηση | Επιτραπέζιο |
| Τροφοδοσία | 230 V/50-60 Hz |
| Διαστάσεις | 510x580x450mm |