Minipack MVS 35X
Τιμή χωρίς ΦΠΑ:
2.537,50€
Τιμή με ΦΠΑ:
3.146,50€
Γιατί να αγοράσετε από εμάς;
Κάντε μια ερώτηση σχετικά με αυτό το προϊόν
Περιγραφή
Ανοξείδωτη κατασκευή, πολύ γρήγορο και εύκολο στη χρήση, με ηλεκτρονική ένδειξη λειτουργιών και διάφανο καπάκι για τον έλεγχο της συσκευασίας. Ιδανικό για συσκευασία κρέατος, ελιών, αλλαντικών, τυριών κλπ. Η νέα σειρά Vacuum MVS έχει σχεδιαστεί σύμφωνα με τις ανάγκες και τις οδηγίες των επαγγελματιών σέφ του κλάδου. Κομψό μηχάνημα με μπροστινό πίνακα ελέγχου, οθόνη και κιτ εισαγωγής αδρανούς αερίου προαιρετικά. Ο πίνακας ελέγχου διαθέτει έως και 10 προσαρμοσμένα προγράμματα που μπορούν να ρυθμιστούν. Η οθόνη δείχνει την ανάγκη αντικατάστασης λαδιού με ειδική προειδοποίηση. Η οθόνη αφής διαθέτει αυτοκόλλητη μεμβράνη για προστασία και ο πρωτοποριακός ηλεκτρονικός αισθητήρας επεξεργάζεται δεδομένα απευθείας από την πλακέτα και ανιχνεύει το επίπεδο κενού εντός του θαλάμου. Επιπλέον, το μηχάνημα μπορεί να βαθμονομηθεί μόλις τοποθετηθεί στις εγκαταστάσεις του τελικού χρήστη για να διορθώσει τυχόν παραλλαγές ατμοσφαιρικής πίεσης σε διάφορα υψόμετρα. Όλα τα μοντέλα minipack®-torre διαθέτουν πλακέτα με σύστημα ασφαλείας για την αντιμετώπιση του κινδύνου υπερθέρμανσης των ράβδων στεγανοποίησης. Πιστοποιήσεις CE/ETL/NSF.
Προδιαγραφές
| Χαρακτηριστικά | |
| Αντλία | 10m³/h |
| Επιπλέον χαρακτηριστικά | Electrical power supply 120V 60Hz 1Ph. 230V 50/60Hz 1Ph. |
| Θάλαμος | Διαστάσεις θαλάμου (Δεξαμενή + καπάκι) 325 x 243,5 x 184mm. |
| Ισχύς | 0,9kW |
| Κατηγορία | Επιτραπέζιο |
| Κύκλος διαδικασίας | 7sec |
| Κωδικός Εργοστασίου | MV35IA31 |
| Λειτουργία | Εσωτερικής αναρρόφησης |
| Μήκος κόλλησης | 310mm |
| Τοποθέτηση | Επιτραπέζιο |
| Τροφοδοσία | 120/230V |
| Διαστάσεις | Διάσταση με κλειστό καπάκι 390x617x317mm/ Διάσταση με ανοικτό καπάκι 390x617x634mm/ Καθαρό βάρος 45Kg |