Waage Touch SMART 32 - 320mm
Τιμή χωρίς ΦΠΑ:
4.550,00€
Τιμή με ΦΠΑ:
5.642,00€
Γιατί να αγοράσετε από εμάς;
Κάντε μια ερώτηση σχετικά με αυτό το προϊόν
Περιγραφή
Επιτραπέζιο μηχάνημα συσκευασίας κενού, κατασκευασμένο εξ' ολοκλήρου από ανοξείδωτο ατσάλι AISI 304. Πίνακας ελέγχου πλήρους αφής 7" ανθεκτικός στις γρατσουνιές και υγρά, Με 8 λειτουργίες εργασίας σχεδιασμένες για την προετοιμασία τροφίμων εν κενώ και 100 αποθηκευμένα προγράμματα. Τυπική αφύγρανση αντλίας H2O και μαλακός αέρας σε 5 επίπεδα για ευαίσθητα προϊόντα. Αφαιρούμενες ράβδοι στεγανοποίησης για ευκολότερο καθάρισμα, διαφανές καπάκι από πολυαιθυλένιο. Αναγνωρίζει το προϊόν που είναι τοποθετημένο στο εσωτερικό του θαλάμου και ρυθμίζεται αυτόματα στο συγκεκριμένο πρόγραμμα, για να αποκτήσει τη μέγιστη υποπίεση και τη διατήρηση του προϊόντος χάρη στο αισθητήριο σύστημα κενού και το σύστημα ανίχνευσης. Μέγιστη σακούλα 300x400mm.Προγράμματα:Αυτόματο πρόγραμμα% κενό πρόγραμμαΚενό πρόγραμμα σε δευτερόλεπταΠρόγραμμα μαριναρίσματοςΠρόγραμμα οστρακοειδώνΠρόγραμμα υγρώνΠρόγραμμα βάζωνΠρόγραμμα εξαέρωσης
Προδιαγραφές
| Χαρακτηριστικά | |
| Αντλία | 8m³/h-oil |
| Θάλαμος | 330x400x180mm |
| Κατηγορία | Επιτραπέζιο |
| Κωδικός Εργοστασίου | TOUCH SMART 32 |
| Λειτουργία | Εσωτερικής αναρρόφησης |
| Μήκος κόλλησης | 320mm |
| Πάχος Κόλλησης | 8mm |
| Τοποθέτηση | Επιτραπέζιο |
| Τροφοδοσία | 220V 50-60Hz 800W |
| Διαστάσεις | 390x530x320mm/ Βάρος 43Kg |