Waage DVA 2X50 - 500mm
Τιμή χωρίς ΦΠΑ:
4.640,00€
Τιμή με ΦΠΑ:
5.753,60€
Γιατί να αγοράσετε από εμάς;
Κάντε μια ερώτηση σχετικά με αυτό το προϊόν
Περιγραφή
Μηχάνημα συσκευασίας σε κενό που τοποθετείται σε τραπέζι ή πάγκο. Είναι κατασκευασμένο εξ' ολοκλήρου από ανοξείδωτο ατσάλι AISI 304. Διαθέτει ψηφιακό πίνακα ελέγχου με οθόνη LCD 5 ιντσών, ανθεκτική στις γρατσουνιές και την υγρασία. Με 20 προγράμματα αποθηκευμένα και 4 λειτουργίες εργασίας, είναι σχεδιασμένο ειδικά για την προετοιμασία των τροφών υπό κενό. Ενσωματωμένη αντλία αφύγρανσης H2O. Αφαιρούμενες ράβδοι στεγανοποίησης χωρίς καλώδια για ευκολότερο καθάρισμα, διάφανο καπάκι από πλεξιγκλάς και ράφια πλήρωσης από πολυαιθυλένιο. Η επαγγελματική σειρά DVA διαθέτει στάνταρ αισθητήρα κενού ο οποίος εξαλείφει αυτόματα το 99% του κενού στο εσωτερικό του θαλάμου και του προϊόντος. Με αυτόν τον τρόπο με τα σφραγιστικά κενού DVA επιτυγχάνεται το μέγιστο κενό για τη διατήρηση του προϊόντος. Μέγιστη σακούλα 500x550mm.Το DVA διαθέτει:Πρόγραμμα % του κενούΚενό πρόγραμμα σε δευτερόλεπταΥγρό πρόγραμμαΠρόγραμμα μαριναρίσματος
Προδιαγραφές
| Χαρακτηριστικά | |
| Αντλία | 25m³/h-oil |
| Θάλαμος | 512x549x200 mm |
| Κατηγορία | Επιτραπέζιο |
| Κωδικός Εργοστασίου | DVA 2/50 |
| Λειτουργία | Εσωτερικής αναρρόφησης |
| Μήκος κόλλησης | 500mm |
| Πάχος Κόλλησης | 8mm |
| Τοποθέτηση | Επιτραπέζιο |
| Τροφοδοσία | 220V 50-60Hz 2300W |
| Διαστάσεις | 612x667x370mm/ Βάρος 75Kg |