Dynamic DZ 900 2L
Τιμή χωρίς ΦΠΑ:
5.655,00€
Τιμή με ΦΠΑ:
7.012,20€
Γιατί να αγοράσετε από εμάς;
Κάντε μια ερώτηση σχετικά με αυτό το προϊόν
Περιγραφή
Μηχανή συσκευασίας κενού μεγάλη με δύο κάθετες ράβδους στεγανοποίησης και κατασκευή από ανοξείδωτο ατσάλι (AISI 304), με ψηφιακό πάνελ και ογκομετρικό ηλεκτρονικό αισθητήρα για συνεχή έλεγχο κενού. Η χρήση της κοντής ράβδου στεγανοποίησης μπορεί να συσκευάσει προϊόντα με μήκος έως 820mm. Αντ 'αυτού, η μακρά ράβδος μπορεί να κατασκευαστεί περισσότερα πακέτα με μέγιστο μήκος 520mm. Η αντλία κενού 40m³/h εξασφαλίζει υψηλή παραγωγικότητα.
Προδιαγραφές
| Χαρακτηριστικά | |
| Αντλία | 40m³/h |
| Θάλαμος | Yψος (θάλαμος+καπάκι) 120mm/190m³/h (προαιρετικά) |
| Ισχύς | 1900W |
| Κατηγορία | Επιδαπέδιο |
| Κύκλος διαδικασίας | 30 δευτερόλεπτα |
| Λειτουργία | Εσωτερικής αναρρόφησης |
| Μήκος κόλλησης | 530mm |
| Πλάτος σφράγισης | 820mm |
| Τοποθέτηση | Επιδαπέδιο |
| Τροφοδοσία | 380V/50Hz |
| Διαστάσεις | 990x700x900mm/ Καθαρό βάρος 245kg |