Kunba DZ 600 2SA
Τιμή χωρίς ΦΠΑ:
5.075,00€
Τιμή με ΦΠΑ:
6.293,00€
Γιατί να αγοράσετε από εμάς;
Κάντε μια ερώτηση σχετικά με αυτό το προϊόν
Περιγραφή
Τροχήλατο/ Επιδαπέδιο vacuum, ανοξείδωτη κατασκευή, γρήγορο και εύκολο στη χρήση. Εύκολο καθάρισμα, για κάθε τύπο προϊόντος (στερεό-υγρό κ.λ.π.). Ιδανικό μηχάνημα για συσκευασία κρέατος, ελιών, αλλαντικών, τυριών κλπ.
Προδιαγραφές
| Χαρακτηριστικά | |
| Αντλία | 40m³/h |
| Αντλία Εσωτερικής Αναρρόφησης | 40m³/h |
| Θάλαμος | 400mm |
| Ισχύς | 1.5kw |
| Κατηγορία | Επιδαπέδιο |
| Λειτουργία | Εσωτερικής αναρρόφησης-Διπλού θαλάμου |
| Μήκος κόλλησης | 590mm |
| Πλάτος σφράγισης | 10mm |
| Σφράγιση θερμότητας | 1.1Kw |
| Τροφοδοσία | 380V/50Hz |
| Διαστάσεις | 1450x660x960mm/Καθαρό βάρος 215kg |