Kunba DZ 500 2E
Τιμή χωρίς ΦΠΑ:
1.885,00€
Τιμή με ΦΠΑ:
2.337,40€
Γιατί να αγοράσετε από εμάς;
Κάντε μια ερώτηση σχετικά με αυτό το προϊόν
Περιγραφή
Τροχήλατο/Επιδαπέδιο vacuum, ανοξείδωτη κατασκευή, γρήγορο και εύκολο στη χρήση. Με ηλεκτρονική ένδειξη λειτουργιών και διάφανο καπάκι για τον έλεγχο της συσκευασίας. Το μηχάνημα έχει τη δυνατότητα εκτύπωσης της ημερομηνίας λήξης πάνω στη σακούλα. Για συσκευασία κρέατος, ελιών, αλλαντικών, τυριών κλπ.
Προδιαγραφές
| Χαρακτηριστικά | |
| Αντλία | 20m³/h |
| Αντλία Εσωτερικής Αναρρόφησης | 20m³/h |
| Ισχύς | 0.9kw |
| Κατηγορία | Επιδαπέδιο |
| Λειτουργία | Εσωτερικής αναρρόφησης |
| Μήκος κόλλησης | 490mm |
| Πλάτος σφράγισης | 10mm |
| Σφράγιση θερμότητας | 0.9Kw |
| Τοποθέτηση | Επιδαπέδιο |
| Τροφοδοσία | 220V/50Hz |
| Διαστάσεις | Καθαρό βάρος 97kg |