Euromatic CVE 500
Τιμή χωρίς ΦΠΑ:
3.045,00€
Τιμή με ΦΠΑ:
3.775,80€
Γιατί να αγοράσετε από εμάς;
Κάντε μια ερώτηση σχετικά με αυτό το προϊόν
Περιγραφή
Ανθεκτική κατασκευή με 3 παραμετροποιήσιμα προγράμματα και 1 πρόγραμμα για μαρινάδα κρέατος. Λειτουργία καθαρισμού της αντλίας και επιπλέον λειτουργία κενού. Για κάθε τύπο προϊόντος (στερεό-υγρό). Πάχος αντίστασης 6mm. Κουμπί έκτακτης ανάγκης για πρώιμη σφράγιση ή πλήρη παύση του μηχανήματος. Εύκολο καθάρισμα και διάφανο καπάκι για τον έλεγχο της εργασίας.
Προδιαγραφές
| Χαρακτηριστικά | |
| Αντλία | 20m³/h |
| Αντλία Εσωτερικής Αναρρόφησης | 20m³/h |
| Θάλαμος | 520x520x220mm |
| Κατηγορία | Επιτραπέζιο |
| Κωδικός Εργοστασίου | CVE500/E |
| Λειτουργία | Εσωτερικής αναρρόφησης |
| Μήκος Κόλλησης | 500mm |
| Πάχος Κόλλησης | 6mm |
| Τροφοδοσία | 220V/50Hz |
| Διαστάσεις | 620x630x450mm |