Υπέρυθρη Θέρμανση μπάνιου με γυάλινη πρόσοψη Telemax JH-BF21A 1600W
Τιμή χωρίς ΦΠΑ:
362,00€
Τιμή με ΦΠΑ:
448,88€
Γιατί να αγοράσετε από εμάς;
Κάντε μια ερώτηση σχετικά με αυτό το προϊόν
Περιγραφή
Θερμαντικό Υπέρυθρων 1600 Watt Infrared Panel Bathroom Heater JH-BF21A από την Telemax για εξαιρετική απόδοση, υγιεινή θέρμανση, αφαίρεση υγρασίας από τους τοίχους, καλύτερη κατανομή θέρμανσης, αυτονομία χώρου, ευκολία εγκατάστασης, οικονομία χώρου, αισθητική, διατήρηση της θερμότητας, μέγιστη οικονομία, ασφάλεια και μηδενικό κόστος συντήρησης. Το θερµαντικό σώµα έχει προδιαγραφές IP65 και ειναι καταλληλο για τοποθέτηση στον χώρο του µπάνιου. Η αθόρυβη λειτουργία, του δίνει το πλεονέκτημα χρήσης κάθε στιγμή της ημέρας και καθ΄όλη τη διάρκεια της νύχτας.
Η θέρμανση με υπέρυθρες έχει κάποια σημαντικά πλεονεκτήματα, όπως εξαιρετική απόδοση και υγιεινή θέρμανση .
- Infrared Panel bathroom Heater
- Εξαιρετική απόδοση χωρίς θόρυβο
- Με φωτισμό
- Ισχύς 1600 Watt
- Κάλυψη 10-15τμ
- Κεραμικό γυαλί
- Στήριξη στον οροφη
- Δυνατότητα έδρασης από την οροφή
- Διαστάσεις 600 x 300 x 94 mm
Προδιαγραφές
| Χαρακτηριστικά | |
| Αδιαβροχοποίηση | ΝΑΙ (IP65) |
| Βάρος Συσκευασίας | 6.8 Kg |
| Διαστάσεις Προϊόντος (ΜxΥxΒ) | 60 x 30 x 9.4 cm |
| Διαστάσεις Συσκευασίας (ΜxΥxΒ) | 65 x 35 x 14.5 cm |
| Εγγύηση | 2 Χρόνια |
| Κάλυψη Χώρου | 10 - 15 τμ |
| Κατηγορία Προϊόντος | Υπέρυθρο Πάνελ |
| Κεντρικός Διακόπτης (ON/OFF) | ΝΑΙ |
| Μέγιστη Ισχύς | 1600 Watt |
| Μήκος καλωδίου | 1 m |
| Τάση Λειτουργίας | 220-240V-50/60Hz |
| Τοποθέτηση | Έδραση απο την οροφή |
| Τύπος συσκευής | Infrared Panel Bathroom Heater |
| Υλικό Επιφανείας | Κεραμικό Γυαλί |
| Χρώμα | Ασημί |