Μη Διαθέσιμο
Υπέρυθρο Πάνελ Θέρμανσης με Θερμοστάτη και Τηλεχειριστήριο Telemax JH-NR24-13A 2400W
Τιμή χωρίς ΦΠΑ:
278,00€
Τιμή με ΦΠΑ:
344,72€
Γιατί να αγοράσετε από εμάς;
Κάντε μια ερώτηση σχετικά με αυτό το προϊόν
Περιγραφή
Η θέρμανση με υπέρυθρες έχει κάποια σημαντικά πλεονεκτήματα, όπως εξαιρετική απόδοση, υγιεινή θέρμανση κτλ. Μπορείτε να βρείτε πληροφορίες για την υπέρυθρη θέρμανση σε μορφή PDF στον σύνδεσμο Πληροφορίες για Υπέρυθρη.
- Infrared Panel Heater
- Εξαιρετική απόδοση χωρίς φως ή θόρυβο
- Ισχύς 2400 Watt
- Κάλυψη 18 - 25 τμ
- Λειτουργία με Θερμοστάτη (παρέχεται επιπλέον και τηλεχειριστήριο)
- Στήριξη στον τοίχο
- Δυνατότητα έδρασης από την οροφή
- Αδιαβροχοποίηση IPΧ4
- Τηλεχειριστήριο
- Πιστοποίηση: CE/SAA/RoHs
- Η επιφάνεια είναι κατασκευασμένη με χρήση νανοτεχνολογίας που αυξάνει την αποτελεσματικότητα θέρμανσης, επιταχύνοντας την επίτευξη της επιθυμητής θερμοκρασίας*
- *Η νανοτεχνολογία στην βαφή είναι αντιμικροβιακή, και αντιβακτηριδιακή. Είναι μη τοξικά νανομόρια ,δεν περιέχει κανένα βιοκτόνο ή διαλύτη στο επίστρωμα του. Σε αντίθεση με τις κοινές βαφές, τα συστατικά δεν εξατμίζονται και η προστατευτική λειτουργία τους συνεχίζεται για πολλά χρόνια. Επιπλέον το επίστρωμα είναι άφλεκτο παρέχοντας έτσι και ασφάλεια. Τα μικροσωματίδια των νανοχρωμάτων έχουν την ικανότητα να αντανακλούν πάνω από το 90% της θερμικής ακτινοβολίας, με αποτέλεσμα να έχουμε οικονομία στην θέρμανση.
Προδιαγραφές
| Χαρακτηριστικά | |
| Ampere Λειτουργίας | 10.4 A |
| Αδιαβροχοποίηση | ΝΑΙ (IPX4) |
| Βάρος Συσκευασίας | 10.6 Kg |
| Διαστάσεις Προϊόντος (ΜxΥxΒ) | 150 x 18.9 x 6.7 cm |
| Εγγύηση | 2 Χρόνια |
| Θερμοστάτης | ΝΑΙ |
| Κάλυψη Χώρου | 18 - 25 τμ |
| Κατασκευαστής | Telemax |
| Κατηγορία Προϊόντος | Υπέρυθρο Πάνελ |
| Μέγιστη Ισχύς | 2400 Watt |
| Τάση Λειτουργίας | 220-240V-50/60Hz |
| Τηλεχειριστήριο | ΝΑΙ |
| Τοποθέτηση | Επιτοίχια & Έδραση απο την οροφή |
| Τύπος συσκευής | Infrared Panel Heater |
| Υλικό Επιφανείας | Μέταλλο Νανοτεχνολογίας |