Ανεμιστήρας Επιτοίχιος με Κορδονάκι & Διακόπτη Telemax FW-45/FW3
Τιμή χωρίς ΦΠΑ:
79,00€
Τιμή με ΦΠΑ:
97,96€
Γιατί να αγοράσετε από εμάς;
Κάντε μια ερώτηση σχετικά με αυτό το προϊόν
Περιγραφή
Ο επιτοίχιος επαγγελματικός-βιομηχανικός ανεμιστήρας Telemax FW-45 είναι ιδανικός για καφετέριες, εστιατόρια αλλά και για βεράντες, μπαλκόνια ή μεγάλους χώρους. Έχει πολύ στιβαρή κατασκευή και εξαιρετικά ομοιόμορφη λειτουργία. Ισχυρός ανεμιστήρας, με κομψό design και υψηλή ποιότητα κατασκευής. Στερεώνεται και προσαρμόζεται εύκολα. Μία εξαιρετική επιλογή για να δροσίσετε τον επαγγελματικό σας χώρο.
Χαρακτηριστικά
- Τύπος συσκευής : Επαγγελματικός Επιτοίχιος ανεμιστήρας
- Διάμετρος φτερωτής: 45 cm (18” )
- Ισχυρή Μεταλλική Φτερωτή: 4 λεπιδων υψηλής απόδοσης
- Μέγιστη Ισχύς : 120 Watt
- Ρύθμιση κλίσης : Ανακλινόμενη κατεύθυνση αέρα
- Περιστροφή : Μεγάλη κάλυψη χώρου
- Ταχύτητες λειτουργίας: 3 επιλογές ταχύτητας
- Χειρισμός: Απλή ρύθμιση με κορδονάκι.
- Εγγύηση : 2 χρόνια
Προδιαγραφές
| Χαρακτηριστικά | |
| Αριθμός Λεπίδων | 4 |
| Βάρος Συσκευασίας | 4.5 Kg |
| Διάμετρος | 45 cm / 18" ίντσες |
| Διαστάσεις Συσκευασίας (ΜxΥxΒ) | 51,5 x 24 x 50 cm |
| Εγγύηση | 2 Χρόνια |
| Επιλογή Κλίσης Πάνω / Κάτω | ΝΑΙ |
| Επιλογή Ταχύτητας | 3 |
| Επιλογή Τρόπου Λειτουργίας | ΝΑΙ |
| Επίπεδο Θορύβου dB (Α) | 63 dB |
| Ισχύς | 120 Watt |
| Κάλυψη Χώρου | 15 - 20 τμ |
| Κατασκευαστής | Telemax |
| Παροχή Αέρα | 91 m³/min |
| Περιστροφή | ΝΑΙ |
| Πλέγμα Ανεμιστήρα | Μεταλλικό |
| Τάση Λειτουργίας | 220-240V-50/60Hz |
| Τεχνολογία Μοτέρ | AC Μοτέρ |
| Τηλεχειριστήριο | ΟΧΙ |
| Τοποθέτηση | Επιτοίχιος |
| Τύπος συσκευής | Επαγγελματικός Ανεμιστήρας Επιτοίχιος |
| Υλικό Φτερωτής | Μεταλλικό |