Ghizzoni V45e
Τιμή χωρίς ΦΠΑ:
464,00€
Τιμή με ΦΠΑ:
575,36€
Γιατί να αγοράσετε από εμάς;
Κάντε μια ερώτηση σχετικά με αυτό το προϊόν
Περιγραφή
Μικρό επαγγελματικό, ευέλικτο και εύκολο στη χρήση. Συσκευασία με σακούλα vacuum γκοφρέ. Χρήση σακούλας απλή ή μαγειρέματος για Sous-vide.
Προδιαγραφές
| Χαρακτηριστικά | |
| Αντλία | 40Lt/min |
| Ισχύς | 0,25Kw |
| Κατηγορία | Επιτραπέζιο |
| Κωδικός Εργοστασίου | 12002 |
| Λειτουργία | Εξωτερικής αναρρόφησης |
| Μήκος κόλλησης | 450mm |
| Πάχος Κόλλησης | 5mm |
| Τοποθέτηση | Επιτραπέζιο |
| Τροφοδοσία | 220V/50-60Hz |
| Διαστάσεις | 450x260x140mm/ Καθαρό βάρος 9Kg |