Minipack MX4
Τιμή χωρίς ΦΠΑ:
4.350,00€
Τιμή με ΦΠΑ:
5.394,00€
Γιατί να αγοράσετε από εμάς;
Κάντε μια ερώτηση σχετικά με αυτό το προϊόν
Περιγραφή
Το νέο έξυπνο Vacuum MX4 με προηγμένη τεχνολογία αναβαθμίζει τις παρασκευές σε ποιότητα και χρόνο! Σφραγίζει σε κενό αέρος όλα τα τρόφιμα και τα ποτά! Φτιάχνει μαρινάδες, κοκτέιλ, αφεψήματα γρήγορα και εύκολα. Επιλέξετε την παρασκευή που θέλετε από την οθόνη αφής και το MX4 θα το φτιάξει μέσα σε λίγα μόνο λεπτά. Μπορείτε να μαρινάρετε το κρέας με ειδικά σχεδιασμένη λειτουργία από ομάδα σεφ. Ακόμη και για κοκτέιλ μπορείτε να έχετε ετοιμάσει φρέσκα φρούτα και αλκοόλ σε μερίδες για τέλεια ποτά. Οι μπάρμαν θα το λατρέψουν! Ιδανικό για εκλεπτυσμένα κοκτέιλ! Ετοιμάστε τις βάσεις των ποτών αγγίζοντας απλώς την οθόνη αφής και σερβίρετε στους πελάτες γρήγορα και εύκολα! MX4 για αναβαθμισμένη κουζίνα. Ιδανικό για αφεψήματα, μαρινάδες, κοκτέιλ και όλες τις συνταγές σε λίγα μόνο λεπτά. Συνδεσιμότητα WiFi και Bluetooth: απλώς αγγίξτε την οθόνη αφής ή το smartphone σας για να προγραμματίσετε την λειτουργία ανάλογα με το μενού. Ελκυστικός σχεδιασμός. 1) Οι συνταγές μου 2) 24 προγραμματιζόμενες συνταγές 3) Συντήρηση τροφίμων χωρισμένη σε 7 κατηγορίες 4) 7 επίπεδα μαριναρίσματος 5) 3 επίπεδα έγχυσης 6) 6 επίπεδα κατηγορίας για συσκευασία τροφίμων υπό κενό 7) Δημιουργία αντιγράφων ασφαλείας με USB 8) Έξυπνο εικονίδιο 9) Διατίθεται σε διάφορες γλώσσες.
Προδιαγραφές
| Χαρακτηριστικά | |
| Αντλία | 16m³/h |
| Επιπλέον χαρακτηριστικά | Χωρητικότητα 15L. Οθόνη αφής LCD 5" υψηλής αντοχής, Μνήμη micro SD 8GB, Θύρα USB, Θύρα αισθητήρα θερμοκρασίας, Αφαιρούμενη στεγανωτική ράβδος, Wi-Fi : Bluetooth, True Vac αισθητήρας, Έξυπνος αισθητήρας υγρού H2O, Πρόγραμμα καθαρισμού λαδιών, Μπροστινή : 2 |
| Θάλαμος | 466x456x212mm |
| Ισχύς | 1.1 A μετωπική ράβδος σφράγισης/ 2.0 A διπλή ράβδος σφράγισης |
| Κατηγορία | Επιτραπέζιο |
| Κωδικός Εργοστασίου | MV24IA03 |
| Λειτουργία | Εσωτερικής αναρρόφησης |
| Μήκος Κόλλησης | 450mm |
| Τροφοδοσία | 220-240V 50/60Hz (Standard). 120V/60Hz (Special) |
| Διαστάσεις | Διάσταση με κλειστό καπάκι 544x658x509mm/ Διάσταση με ανοικτό καπάκι 544x658x762mm |