Kunba DZ 400 ZT20 - Αέριο
Τιμή χωρίς ΦΠΑ:
1.667,50€
Τιμή με ΦΠΑ:
2.067,70€
Γιατί να αγοράσετε από εμάς;
Κάντε μια ερώτηση σχετικά με αυτό το προϊόν
Περιγραφή
Ανοξείδωτη κατασκευή που προστατεύει το ηλεκτρονικό μέρος από σκουριά. Για κάθε τύπο προϊόντος (στερεό-υγρό), πάχος αντίστασης 4mm, εύκολο καθάρισμα. Διάφανο καπάκι για τον έλεγχο της εργασίας. Το μηχάνημα έχει τη δυνατότητα εκτύπωσης της ημερομηνίας λήξης πάνω στη σακούλα. Για συσκευασία κρέατος, αλλαντικών, τυριών.
Προδιαγραφές
| Χαρακτηριστικά | |
| Αντλία | 20m³/h |
| Επιπλέον χαρακτηριστικά | Απόλυτο κενό 0,1hpa. Ισχύς θερμότητας σφράγισης 0,6kw. Κύκλος μηχανής 25-60 δευτ. |
| Θάλαμος | 200mm Βάθος θαλάμου με καπάκι |
| Ισχύς | 0,9Kw |
| Κατηγορία | Επιτραπέζιο |
| Λειτουργία | Εσωτερικής αναρρόφησης |
| Μήκος κόλλησης | 390mm |
| Πάχος Κόλλησης | 10mm |
| Τοποθέτηση | Επιτραπέζιο |
| Τροφοδοσία | 220V/50Hz, 110v/60hz |
| Διαστάσεις | 540x490x500mm/ Καθαρό βάρος 62.5Kg |