Dynamic DB 420C - 4 Ράφια Ψυχόμενη
Τιμή χωρίς ΦΠΑ:
797,50€
Τιμή με ΦΠΑ:
988,90€
Γιατί να αγοράσετε από εμάς;
Κάντε μια ερώτηση σχετικά με αυτό το προϊόν
Περιγραφή
Ψυχόμενη βιτρίνα χωρητικότητας 420Lt, με 4 ρυθμιζόμενα ράφια και εσωτερικό φωτισμό LED στο επάνω μέρος. Με ανοιγόμενη πόρτα με αυτόματο κλείσιμο και ψηφιακός ρυθμιστής θερμοκρασίας. Πλαστικό πλαίσιο ψυγείου και μπροστινό επίπεδο γυαλί. Ψηφιακός ρυθμιστής θερμοκρασίας, ψυκτικό υγρό R290/90g και στατική ψύξη. Με ροδάκια για εύκολη μετακίνηση.
Προδιαγραφές
| Χαρακτηριστικά | |
| Διαστάσεις Μηχανήματος | 620x700x2150mm/ Βάρος 47kg |
| Επιπλέον χαρακτηριστικά | Ψυκτικό υγρό R290/90g |
| Εσωτερική θερμοκρασία | 0~10°C |
| Ισχύς Μηχανήματος | 230W |
| Λειτουργία Πόρτας | Ανοιγόμενη |
| Λειτουργία Ψυγείου | Ψυχόμενη |
| Τροφοδοσία Μηχανήματος | 220V/50HZ |
| Χωρητικότητα Μηχανήματος | 420L |