Θάλαμος συντήρηση και κατάψυξη με συρτάρια
Τιμή χωρίς ΦΠΑ:
2.578,00€
Τιμή με ΦΠΑ:
3.196,72€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κατασκευαστής: Bambasfrost
- Κωδικός: USKS70
Γιατί να αγοράσετε από εμάς;
Κάντε μια ερώτηση σχετικά με αυτό το προϊόν
Περιγραφή
Κατασκευασμένο εσωτερικά και εξωτερικά από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 7 cm Συντήρηση με πόρτα ανοιγομενη και κατάψυξη με συρτάρια Πάτος με υγειονομικές γωνίες Σχάρες πλαστικοποιημένες ρυθμιζόμενες καθ’ ύψος Οδηγούς Inox για GN λεκανάκια Πόδια ανοξείδωτα ρυθμιζόμενα Τερματικός διακόπτης που σταματάει την λειτουργία του στοιχείου με το άνοιγμα της πόρτας Φρέον οικολογικό Αγωγός αέρα για ομοιόμορφη κατανομή της ψύξης
Προδιαγραφές
| Χαρακτηριστικά | |
| Απόψυξη | Αυτόματη |
| Βάρος | 153 kg |
| Διαστάσεις πόρτας (ΜxΥ) cm | 69 x 90 |
| Εσωτερικός φωτισμός | LED |
| Ηλεκτρική τάση / Συχνότητα (V/Hz) | 220 - 240 / 50 |
| Θερμοκρασία (℃) | 0 εως +10 / -15 εως -20 |
| Θερμοστάτης | Ψηφιακός |
| Ισχύς (W) | 650 |
| Καθαρός όγκος (m3) | 1,18 |
| Μήκος | 70 cm |
| Πλάτος | 82 cm |
| Πόδια Inox (Τεμ./Διαστάσεις (Υ) cm.) | 4 / 10 -13 |
| Πόρτες | 1/2 |
| Συμπιεστής (HP) | 1/2 |
| Σχάρες λευκές (Τεμ./Διαστάσεις (ΜxΠ) cm.) | 2/ 55 x 63 |
| Τύπος ψύξης | Βεβιασμένη |
| Ύψος | 207 cm |
| Χωρητικότητα (Lt.) | 320 / 280 |
| Ψυκτικό υγρό | R 290 |