Θάλαμος roll-in Συντήρηση
Τιμή χωρίς ΦΠΑ:
3.150,00€
Τιμή με ΦΠΑ:
3.906,00€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κατασκευαστής: Bambasfrost
- Κωδικός: ROLL 90
Διαθέσιμες Επιλογές
Γιατί να αγοράσετε από εμάς;
Κάντε μια ερώτηση σχετικά με αυτό το προϊόν
Περιγραφή
Κατασκευασμένο εσωτερικά και εξωτερικά από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 7 cm Προστατευτικά στα πλαϊνά Πάτος με ράμπα για εύκολη τοποθέτηση του καροτσιού Τερματικός διακόπτης που σταματάει την λειτουργία του στοιχείου με το άνοιγμα της πόρτας Φρέον οικολογικό Αγωγός αέρα για ομοιόμορφη κατανομή της ψύξης
Προδιαγραφές
| Χαρακτηριστικά | |
| Απόψυξη | Αυτόματη |
| Διαστάσεις πόρτας (ΜxΥ) cm | 89 x 209 |
| Εσωτερικές διαστάσεις (ΜxΠxΥ) | 76x76x185 |
| Εσωτερικός φωτισμός | LED |
| Ηλεκτρική τάση / Συχνότητα (V/Hz) | 220 - 240 / 50 |
| Θερμοκρασία (℃) | 3 έως +10 |
| Θερμοστάτης | Ψηφιακός |
| Ισχύς (W) | 650 |
| Καθαρός όγκος (m3) | 1,9 |
| Μήκος | 90 cm |
| Πλάτος | 90 cm |
| Πόρτες | 1 |
| Συμπιεστής (HP) | 1/2 |
| Τύπος ψύξης | Βεβιασμένη |
| Ύψος | 238 cm |
| Χωρητικότητα (Lt.) | 1068 |
| Ψυκτικό υγρό | R 290 |