Θάλαμος βιτρίνα συντήρηση με 1 πόρτα
Τιμή χωρίς ΦΠΑ:
2.405,00€
Τιμή με ΦΠΑ:
2.982,20€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κατασκευαστής: Bambasfrost
- Κωδικός: UBK 90
Γιατί να αγοράσετε από εμάς;
Κάντε μια ερώτηση σχετικά με αυτό το προϊόν
Περιγραφή
Κατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 7 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Διπλά τζάμια Πόδια ανοξείδωτα ρυθμιζόμενα Διπλή τσιγκέλα Φρέον οικολογικό
Προδιαγραφές
| Χαρακτηριστικά | |
| Απόψυξη | Αυτόματη |
| Βάρος | 196 kg |
| Εσωτερικός φωτισμός | LED |
| Ηλεκτρική τάση / Συχνότητα (V/Hz) | 220 - 240 / 50 |
| Θερμοκρασία (℃) | 2 έως +10 |
| Θερμοστάτης | Ψηφιακός |
| Ισχύς (W) | 700 |
| Καθαρός όγκος (m3) | 1.58 |
| Μήκος | 90 cm |
| Πλάτος | 80 cm |
| Πόδια Inox (Τεμ./Διαστάσεις (Υ) cm.) | 4 / 10 -13 |
| Πόρτες | 1 |
| Συμπιεστής (HP) | 1/2 |
| Τύπος ψύξης | Βεβιασμένη |
| Ύψος | 220 cm |
| Χωρητικότητα (Lt.) | 924 |
| Ψυκτικό υγρό | R 290 |