Θάλαμος απόψυξης κατεψυγμένων τροφίμων
Τιμή χωρίς ΦΠΑ:
3.370,00€
Τιμή με ΦΠΑ:
4.178,80€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κατασκευαστής: Bambasfrost
- Κωδικός: THUS 70
Γιατί να αγοράσετε από εμάς;
Κάντε μια ερώτηση σχετικά με αυτό το προϊόν
Περιγραφή
Αποψύχει μεγάλες ποσότητες κατεψυγμένων τροφίμων με ασφάλεια έως τη θερμοκρασία συντήρησης(1-4 °C) σε 4 με 6 ώρες Αυτόματη έναρξη λειτουργίας Απόψυξης σύμφωνα με τη θερμοκρασία του προϊόντος Αυτόματη λειτουργία συντήρησης του προϊόντος όταν αυτό αποψυχθεί Κατασκευασμένο εσωτερικά και εξωτερικά από ανοξείδωτο χάλυβα Ανοξείδωτες σχάρες Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 7 cmστο σώμα και 8 cm στο πάτο Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόρτα με αυτόματη επαναφορά Τερματικός διακόπτης που σταματάει την λειτουργία του στοιχείου με το άνοιγμα της πόρτας Κλειδαριά στην πόρτα Φρέον οικολογικό Αισθητήρας καρφί για μέτρηση της θερμοκρασίας στο πυρήνα των τροφίμων Μεγάλη ροή αέρα για γρηγορότερη απόψυξη Δυνατότητα ρύθμισης θερμοκρασιών απόψυξης και συντήρησης
Προδιαγραφές
| Χαρακτηριστικά | |
| Βάρος | 197 kg |
| Διαστάσεις πόρτας (ΜxΥ) cm | 69 x 164,6 |
| Εσωτερικός φωτισμός | LED |
| Ηλεκτρική τάση / Συχνότητα (V/Hz) | 220 - 240 / 50 |
| Θερμοκρασία (℃) | Απόψυξη 7 - 15/ Συντήρηση 2 - 5 |
| Θερμοστάτης | Ψηφιακός |
| Ισχύς (W) | 800 |
| Καθαρός όγκος (m3) | 2,25 |
| Μήκος | 70 cm |
| Πλάτος | 94 cm |
| Πόρτες | 1 |
| Συμπιεστής (HP) | 3/8 |
| Σχάρες inox | 3/ 55 x 63 |
| Τύπος ψύξης | Βεμιασμένη |
| Ύψος | 207 cm |
| Χωρητικότητα (Lt.) | 620 |
| Ψυκτικό υγρό | R 290 |