Dynamic EC 450W - 4 Ράφια Ψυχόμενη
Τιμή χωρίς ΦΠΑ:
797,50€
Τιμή με ΦΠΑ:
988,90€
Γιατί να αγοράσετε από εμάς;
Κάντε μια ερώτηση σχετικά με αυτό το προϊόν
Περιγραφή
Ψυχόμενη βιτρίνα χωρητικότητας 450Lt, με 4 ρυθμιζόμενα ράφια και ράφια αεριζόμενο σύστημα ψύξης. Συμπυκνωτής χωρίς ανάγκη συντήρησης και αυτόματη απόψυξη. Αεραγωγός έξω από το τζάμι για την απομάκρυνση του νερού συμπύκνωσης. Ψυκτικό υγρό R290/90g και σύστημα βεβιασμένης ψύξης.
Προδιαγραφές
| Χαρακτηριστικά | |
| Διαστάσεις Μηχανήματος | 660x650x2050mm/ Βάρος 40kg |
| Επιπλέον χαρακτηριστικά | Ψυκτικό υγρό R290/90g |
| Εσωτερική θερμοκρασία | 0~10°C |
| Ισχύς Μηχανήματος | 338W |
| Λειτουργία Πόρτας | Ανοιγόμενη |
| Λειτουργία Ψυγείου | Ψυχόμενη |
| Τροφοδοσία Μηχανήματος | 220V/50HZ |
| Χωρητικότητα Μηχανήματος | 450L |