Νέο
Ψυγείο πάγκος με 3 πόρτες GN χωρίς ψυκτικό μηχάνημα με πλάτος 60εκ
Τιμή χωρίς ΦΠΑ:
1.106,00€
Τιμή με ΦΠΑ:
1.106,00€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κατασκευαστής: Bambasfrost
- Κωδικός: PK6 170
Γιατί να αγοράσετε από εμάς;
Κάντε μια ερώτηση σχετικά με αυτό το προϊόν
Περιγραφή
Κατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Στοιχείο βαμμένο με αντιδιαβρωτική προστασία Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόρτες με αυτόματη επαναφορά κάτω από 90° Πόδια ανοξείδωτα ρυθμιζόμενα Σχάρες πλαστικοποιημένες ρυθμιζόμενες καθ’ ύψος Οδηγούς inox για GN Στοιχείο βεβιασμένης κυκλοφορίας
Προδιαγραφές
| Χαρακτηριστικά | |
| Βάρος | 82 kg |
| Διαστάσεις πόρτας (ΜxΥ) cm | 45 x 67 |
| Εσωτερικός φωτισμός | LED |
| Ηλεκτρική τάση / Συχνότητα (V/Hz) | 220 - 240 / 50 |
| Θερμοκρασία (℃) | 0 έως +10 |
| Θερμοστάτης | Ψηφιακός |
| Καθαρός όγκος (m3) | 0,86 |
| Μήκος | 170 cm |
| Πλάτος | 60 cm |
| Πόδια Inox (Τεμ./Διαστάσεις (Υ) cm.) | 4 / 10 -13 |
| Πόρτες | 3 |
| Σχάρες λευκές (Τεμ./Διαστάσεις (ΜxΠ) cm.) | 3/ 41Χ38 |
| Τύπος ψύξης | Βεμιασμένη |
| Ύψος | 85 cm |
| Χωρητικότητα (Lt.) | 438 |