Νέο
Ψυγείο πάγκος συντήρηση με 4 πόρτες GN πλάτος 60εκ
Τιμή χωρίς ΦΠΑ:
1.535,00€
Τιμή με ΦΠΑ:
1.535,00€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κατασκευαστής: Bambasfrost
- Κωδικός: PG6 239
Γιατί να αγοράσετε από εμάς;
Κάντε μια ερώτηση σχετικά με αυτό το προϊόν
Περιγραφή
Κατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα AISI 304 18/8-10 Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Στοιχείο και condenser με αντιδιαβρωτική προστασία Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόδια ανοξείδωτα ρυθμιζόμενα Πόρτες με αυτόματη επαναφορά κάτω από 90° Σχάρες πλαστικοποιημένες ρυθμιζόμενες καθ’ ύψος Δυνατότητα τοποθέτησης λεκάνης GN κάτω από τη σχάρα στον ίδιο οδηγό για εξοικονόμηση χώρου Οδηγούς inox για GN Οικολογικό ψυκτικό υγρό R290
Προδιαγραφές
| Χαρακτηριστικά | |
| Απόψυξη | Αυτόματη |
| Διαστάσεις πόρτας (ΜxΥ) cm | 45 x 67 |
| Εσωτερικός φωτισμός | LED |
| Ηλεκτρική τάση / Συχνότητα (V/Hz) | 220 - 240 / 50 |
| Θερμοκρασία (℃) | 0 έως +10 |
| Θερμοστάτης | Ψηφιακός |
| Ισχύς (W) | 450 |
| Καθαρός όγκος (m3) | 1,20 |
| Μήκος | 239 cm |
| Πλάτος | 60 cm |
| Πόδια Inox (Τεμ./Διαστάσεις (Υ) cm.) | 6/ 10-13 |
| Πόρτες | 4 |
| Συμπιεστής (HP) | 1/2 |
| Σχάρες λευκές (Τεμ./Διαστάσεις (ΜxΠ) cm.) | 4/ 41Χ38 |
| Τύπος ψύξης | Βεμιασμένη |
| Ύψος | 85 cm |
| Χωρητικότητα (Lt.) | 582 |
| Ψυκτικό υγρό | R 290 |