Νέο
Ψυγείο Πάγκος Συντήρηση Με 2 Διπλές Συρταριέρες και 1 Πόρτα GN πλάτος 60εκ
Τιμή χωρίς ΦΠΑ:
1.686,00€
Τιμή με ΦΠΑ:
1.686,00€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κατασκευαστής: Bambasfrost
- Κωδικός: PG6 185 2S1P
Γιατί να αγοράσετε από εμάς;
Κάντε μια ερώτηση σχετικά με αυτό το προϊόν
Περιγραφή
Κατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα AISI 304 18/8-10 Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Στοιχείο και condenser με αντιδιαβρωτική προστασία Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόδια ανοξείδωτα ρυθμιζόμενα Πόρτες με αυτόματη επαναφορά κάτω από 90° Συρτάρια GN Σχάρες πλαστικοποιημένες ρυθμιζόμενες καθ’ ύψος Δυνατότητα τοποθέτησης λεκάνης GN κάτω από τη σχάρα στον ίδιο οδηγό για εξοικονόμηση χώρου Οδηγούς inox για GN Οικολογικό ψυκτικό υγρό R290
Προδιαγραφές
| Χαρακτηριστικά | |
| Απόψυξη | Αυτόματη |
| Διαστάσεις πόρτας (ΜxΥ) cm | 45 x 67 |
| Ηλεκτρική τάση / Συχνότητα (V/Hz) | 220 - 240 / 50 |
| Θερμοκρασία (℃) | 0 έως +10 |
| Θερμοστάτης | Ψηφιακός |
| Ισχύς (W) | 350 |
| Καθαρός όγκος (m3) | 0,94 |
| Μήκος | 185 cm |
| Πλάτος | 60 cm |
| Πόδια Inox (Τεμ./Διαστάσεις (Υ) cm.) | 4 / 10 -13 |
| Πόρτες | 1 |
| Συμπιεστής (HP) | 3/8 |
| Συρτάρια (Τεμ./Διαστάσεις (ΜxΠ) cm) | 4/ 45Χ43Χ33 |
| Τύπος ψύξης | Βεμιασμένη |
| Ύψος | 85 cm |
| Χωρητικότητα (Lt.) | 438 |
| Ψυκτικό υγρό | R 290 |