Νέο
Ψυγείο Πάγκος Συντήρηση Με 1 Διπλή Συρταριέρα και 1 Πόρτα GN πλάτος 60εκ
Τιμή χωρίς ΦΠΑ:
1.289,00€
Τιμή με ΦΠΑ:
1.289,00€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κατασκευαστής: Bambasfrost
- Κωδικός: PG6 139 1S1P
Γιατί να αγοράσετε από εμάς;
Κάντε μια ερώτηση σχετικά με αυτό το προϊόν
Περιγραφή
Κατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Στοιχείο βαμμένο με αντιδιαβρωτική προστασία Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόρτες με αυτόματη επαναφορά κάτω από 90 Συρτάρια GN Πόδια ανοξείδωτα ρυθμιζόμενα Σχάρες πλαστικοποιημένες ρυθμιζόμενες καθ’ ύψος Οδηγούς inox για GN Φρέον οικολογικό
Προδιαγραφές
| Χαρακτηριστικά | |
| Απόψυξη | Αυτόματη |
| Διαστάσεις πόρτας (ΜxΥ) cm | 45 x 67 |
| Θερμοκρασία (℃) | 0 έως +10 |
| Θερμοστάτης | Ψηφιακός |
| Ισχύς (W) | 350 |
| Καθαρός όγκος (m3) | 0,70 |
| Μήκος | 139 cm |
| Πλάτος | 60 cm |
| Πόδια Inox (Τεμ./Διαστάσεις (Υ) cm.) | 4 / 10 -13 |
| Πόρτες | 1 |
| Συμπιεστής (HP) | 1/4 |
| Συρτάρια (Τεμ./Διαστάσεις (ΜxΠxΥ) cm) | 2/ 45x53x33 |
| Τύπος ψύξης | Βεμιασμένη |
| Ύψος | 85 cm |
| Χωρητικότητα (Lt.) | 295 |
| Ψυκτικό υγρό | R 290 |