Νέο
Ψυγείο πάγκος Compact με πόρτες GN πλάτος 60εκ
Τιμή χωρίς ΦΠΑ:
1.073,00€
Τιμή με ΦΠΑ:
1.073,00€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κατασκευαστής: Bambasfrost
- Κωδικός: PGC6 124
Γιατί να αγοράσετε από εμάς;
Κάντε μια ερώτηση σχετικά με αυτό το προϊόν
Περιγραφή
Κατασκευασμένο εσωτερικά και εξωτερικά από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Στοιχείο βαμμένο με αντιδιαβρωτική προστασία Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόρτες με αυτόματη επαναφορά κάτω από 90° Πόδια ανοξείδωτα ρυθμιζόμενα Σχάρες πλαστικοποιημένες ρυθμιζόμενες καθ’ ύψος Οδηγοί inox για GN Φρέον οικολογικό
Προδιαγραφές
| Χαρακτηριστικά | |
| Απόψυξη | Αυτόματη |
| Διαστάσεις πόρτας (ΜxΥ) cm | 45 x 67 |
| Εσωτερικός φωτισμός | X |
| Ηλεκτρική τάση / Συχνότητα (V/Hz) | 220 - 240 / 50 |
| Θερμοκρασία (℃) | 0 έως +10 |
| Θερμοστάτης | Ψηφιακός |
| Ισχύς (W) | 350 |
| Καθαρός όγκος (m3) | 0,63 |
| Μήκος | 124 cm |
| Πλάτος | 60 cm |
| Πόδια Inox (Τεμ./Διαστάσεις (Υ) cm.) | 4 / 10 -13 |
| Πόρτες | 2 |
| Συμπιεστής (HP) | 1/4 |
| Τύπος ψύξης | Βεμιασμένη |
| Ύψος | 85 cm |
| Χωρητικότητα (Lt.) | 295 |
| Ψυκτικό υγρό | R 290 |