Ψυγείο πάγκος συντήρηση με 4 συρτάρια GN και μηχανή κάτω
Τιμή χωρίς ΦΠΑ:
1.469,00€
Τιμή με ΦΠΑ:
1.821,56€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κατασκευαστής: Bambasfrost
- Κωδικός: PS 110
Γιατί να αγοράσετε από εμάς;
Κάντε μια ερώτηση σχετικά με αυτό το προϊόν
Περιγραφή
Κατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα AISI 304 18/8-10 Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Στοιχείο και condenser με αντιδιαβρωτική προστασία Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόδια ρυθμιζόμενα Συρτάρια GN Οικολογικό ψυκτικό υγρό R290
Προδιαγραφές
| Χαρακτηριστικά | |
| Απόψυξη | Αυτόματη |
| Εσωτερικός φωτισμός | LED |
| Ηλεκτρική τάση / Συχνότητα (V/Hz) | 220 - 240 / 50 |
| Θερμοκρασία (℃) | 0 έως +10 |
| Θερμοστάτης | Ψηφιακός |
| Ισχύς (W) | 350 |
| Καθαρός όγκος (m3) | 0,65 |
| Μήκος | 110 cm |
| Πλάτος | 70 cm |
| Πόδια Inox (Τεμ./Διαστάσεις (Υ) cm.) | 4 / 2,5 |
| Συμπιεστής (HP) | 1/4 |
| Συρτάρια (Τεμ./Διαστάσεις (ΜxΠ) cm) | 4/ 45 x 50,5 |
| Σχάρες λευκές (Τεμ./Διαστάσεις (ΜxΠ) cm.) | X |
| Τύπος ψύξης | Βεβιασμένη |
| Ύψος | 85 cm |
| Χωρητικότητα (Lt.) | 215 |
| Ψυκτικό υγρό | R 290 |