Ψυγείο πάγκος με Γούρνα 40Χ40
Τιμή χωρίς ΦΠΑ:
1.559,00€
Τιμή με ΦΠΑ:
1.933,16€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κατασκευαστής: Bambasfrost
- Κωδικός: PG205-40L
Γιατί να αγοράσετε από εμάς;
Κάντε μια ερώτηση σχετικά με αυτό το προϊόν
Περιγραφή
Κατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα AISI 304 18/8-10 Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Στοιχείο και condenser με αντιδιαβρωτική προστασία Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόρτες με αυτόματη επαναφορά κάτω από 90° Πόδια ανοξείδωτα ρυθμιζόμενα Σχάρες πλαστικοποιημένες ρυθμιζόμενες καθ’ ύψος Δυνατότητα τοποθέτησης λεκάνης GN κάτω από τη σχάρα στον ίδιο οδηγό για εξοικονόμηση χώρου Οδηγούς inox για GN Οικολογικό ψυκτικό υγρό R290
Προδιαγραφές
| Χαρακτηριστικά | |
| Απόψυξη | Αυτόματη |
| Διαστάσεις πόρτας (ΜxΥ) cm | 45x67 |
| Εσωτερικός φωτισμός | LED |
| Ηλεκτρική τάση / Συχνότητα (V/Hz) | 220 - 240 / 50 |
| Θερμοκρασία (℃) | 0 έως +10 |
| Θερμοστάτης | Ψηφιακός |
| Ισχύς (W) | 350 |
| Καθαρός όγκος (m3) | 1.21 |
| Μήκος | 205 cm |
| Πλάτος | 70 cm |
| Πόδια Inox (Τεμ./Διαστάσεις (Υ) cm.) | 4 / 10 -13 |
| Πόρτες | 3 |
| Συμπιεστής (HP) | 3/8 |
| Σχάρες λευκές (Τεμ./Διαστάσεις (ΜxΠ) cm.) | 3/ 41 x 48 |
| Τύπος ψύξης | Βεβιασμένη |
| Ύψος | 85 cm |
| Χωρητικότητα (Lt.) | 510 |
| Ψυκτικό υγρό | R 290 |