Ερμάριο με ποτηριέρα, συρτάρια και αμπάρι
Τιμή χωρίς ΦΠΑ:
1.384,00€
Τιμή με ΦΠΑ:
1.716,16€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κατασκευαστής: Bambasfrost
- Κωδικός: EP 100
Γιατί να αγοράσετε από εμάς;
Κάντε μια ερώτηση σχετικά με αυτό το προϊόν
Περιγραφή
Κατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Πόδια ανοξείδωτα ρυθμιζόμενα Συρτάρια από ανοξείδωτο Αμπάρι ανοιγόμενο από ανοξείδωτο Ποτηριέρα με συρόμενα τζάμια
Προδιαγραφές
| Χαρακτηριστικά | |
| Αμπάρι (Τεμ./Διαστάσεις (ΜxΠxΥ) cm) | 1 / 45 x 40 x 62 |
| Βάρος | 100 kg |
| Καθαρός όγκος (m3) | 1,36 |
| Μήκος | 100 cm |
| Πλάτος | 70 cm |
| Πόδια Inox (Τεμ./Διαστάσεις (Υ) cm.) | 4 / 10 -13 |
| Πόρτες ποτηριέρας | 2 γυάλινες |
| Ποτηριέρα (Διαστάσεις (ΜxΠxΥ) cm) | 100 x 30 x 70 |
| Ράφια ποτηριέρας | 2 |
| Συρτάρια (Τεμ./Διαστάσεις (ΜxΠxΥ) cm) | 3 / 36 x 45 x 13 |
| Ύψος | 195 cm |