Dynamic DZ 400 G
Τιμή χωρίς ΦΠΑ:
1.160,00€
Τιμή με ΦΠΑ:
1.438,40€
Γιατί να αγοράσετε από εμάς;
Κάντε μια ερώτηση σχετικά με αυτό το προϊόν
Περιγραφή
Κατασκευή από ανοξείδωτο ατσάλι για εξαιρετική αντοχή και ανθεκτικότητα. Οθόνη LED. Σφραγίζει γρήγορα σακούλες σε λιγότερο από 6sec και στεγανοποιεί σε 20-40sec. Ιδανικό για συσκευασία αλλαντικών/τυριών/κρεάτων.
Προδιαγραφές
| Χαρακτηριστικά | |
| Αντλία | 20m³/h |
| Αντλία Εσωτερικής Αναρρόφησης | 20m³/h |
| Ισχύς | 0.75kw |
| Κατηγορία | Επιτραπέζιο |
| Λειτουργία | Εσωτερικής αναρρόφησης |
| Μήκος κόλλησης | 400mm |
| Τοποθέτηση | Επιτραπέζιο |
| Τροφοδοσία | 220V/50Hz |
| Διαστάσεις | 555x475x5485mm/ Καθαρό βάρος 60 κιλά |