Ghizzoni V35e
Τιμή χωρίς ΦΠΑ:
333,50€
Τιμή με ΦΠΑ:
413,54€
Γιατί να αγοράσετε από εμάς;
Κάντε μια ερώτηση σχετικά με αυτό το προϊόν
Περιγραφή
Μικρό επαγγελματικό, ευέλικτο και εύκολο στη χρήση. Συσκευασία με σακούλα vacuum γκοφρέ. Χρήση σακούλας απλή ή μαγειρέματος για Sous-vide.
Προδιαγραφές
| Χαρακτηριστικά | |
| Αντλία | 10Lt/min |
| Ισχύς | 0,07Kw |
| Κατηγορία | Επιτραπέζιο |
| Κωδικός Εργοστασίου | 1200 |
| Λειτουργία | Εξωτερικής αναρρόφησης |
| Μήκος κόλλησης | 350mm |
| Πάχος Κόλλησης | 10mm |
| Τοποθέτηση | Επιτραπέζιο |
| Τροφοδοσία | 220V/50-60Hz |
| Διαστάσεις | 350x260x130mm/ Καθαρό βάρος 7Kg |