Kunba DZ 300 PD
Τιμή χωρίς ΦΠΑ:
1.087,50€
Τιμή με ΦΠΑ:
1.348,50€
Γιατί να αγοράσετε από εμάς;
Κάντε μια ερώτηση σχετικά με αυτό το προϊόν
Περιγραφή
Ανοξείδωτη κατασκευή που προστατεύει το ηλεκτρονικό μέρος από σκουριά. Για κάθε τύπο προϊόντος (στερεό-υγρό), πάχος αντίστασης 4-5mm, εύκολο καθάρισμα. Διάφανο καπάκι για τον έλεγχο της εργασίας. Το μηχάνημα έχει τη δυνατότητα εκτύπωσης της ημερομηνίας λήξης πάνω στη σακούλα. Για συσκευασία κρέατος, αλλαντικών, τυριών.
Προδιαγραφές
| Χαρακτηριστικά | |
| Αντλία | 14.4m³/h |
| Αντλία Εσωτερικής Αναρρόφησης | 14,4m³/h |
| Θάλαμος | 110mm Βάθος θαλάμου με καπάκι |
| Ισχύς | 0,37Kw |
| Κατηγορία | Επιτραπέζιο |
| Λειτουργία | Εσωτερικής αναρρόφησης |
| Μήκος Κόλλησης | 300mm |
| Πάχος Κόλλησης | 5mm |
| Τοποθέτηση | Επιτραπέζιο |
| Τροφοδοσία | 220V/50Hz, 110V/60HZ |
| Διαστάσεις | 502x330x380mm/ Net weight 40Kg |