Kunba DZ 400 2E
Τιμή χωρίς ΦΠΑ:
1.595,00€
Τιμή με ΦΠΑ:
1.977,80€
Γιατί να αγοράσετε από εμάς;
Κάντε μια ερώτηση σχετικά με αυτό το προϊόν
Περιγραφή
Τροχήλατο/Επιδαπέδιο vacuum, ανοξείδωτη κατασκευή, γρήγορο και εύκολο στη χρήση. Με ηλεκτρονική ένδειξη λειτουργιών και διάφανο καπάκι για τον έλεγχο της συσκευασίας. Το μηχάνημα έχει τη δυνατότητα εκτύπωσης της ημερομηνίας λήξης πάνω στη σακούλα. Για συσκευασία κρέατος, ελιών, αλλαντικών, τυριών κλπ.
Προδιαγραφές
| Χαρακτηριστικά | |
| Αντλία | 20m³/h |
| Αντλία Εσωτερικής Αναρρόφησης | 20m³/h |
| Θάλαμος | 160mm |
| Ισχύς | 0.9kw |
| Κατηγορία | Επιδαπέδιο |
| Μήκος κόλλησης | 390mm |
| Πάχος Κόλλησης | 10mm |
| Σφράγιση θερμότητας | 0.7Kw |
| Τροφοδοσία | 220V/50Hz |
| Διαστάσεις | Καθαρό βάρος 70kg |