Euromatic CVE 300
Τιμή χωρίς ΦΠΑ:
1.740,00€
Τιμή με ΦΠΑ:
2.157,60€
Γιατί να αγοράσετε από εμάς;
Κάντε μια ερώτηση σχετικά με αυτό το προϊόν
Περιγραφή
Ανθεκτική κατασκευή με 3 παραμετροποιήσιμα προγράμματα και 1 πρόγραμμα για μαρινάδα κρέατος. Για κάθε τύπο προϊόντος (στερεό-υγρό), πάχος αντίστασης 6 mm. Λειτουργία καθαρισμού της αντλίας και επιπλέον λειτουργία κενού. Κουμπί έκτακτης ανάγκης για πρώιμη σφράγιση ή πλήρη παύση του μηχανήματος. Εύκολο καθάρισμα και διάφανο καπάκι για τον έλεγχο της εργασίας.
Προδιαγραφές
| Χαρακτηριστικά | |
| Αντλία | 8m³/h |
| Αντλία Εσωτερικής Αναρρόφησης | 8m³/h |
| Θάλαμος | 310x350x160mm |
| Κατηγορία | Επιτραπέζιο |
| Κωδικός Εργοστασίου | CVE300/E |
| Λειτουργία | Εσωτερικής αναρρόφησης |
| Μήκος Κόλλησης | 300mm |
| Πάχος Κόλλησης | 6mm |
| Τροφοδοσία | 220V/50Hz |
| Διαστάσεις | 410x460x420mm/ Καθαρό βάρος 40Kg |