Mistro GS 350 με ιμάντα
Τιμή χωρίς ΦΠΑ:
1.595,00€
Τιμή με ΦΠΑ:
1.977,80€
Γιατί να αγοράσετε από εμάς;
Κάντε μια ερώτηση σχετικά με αυτό το προϊόν
Περιγραφή
Κατασκευασμένη από ανοδιωμένο αλουμίνιο. Ενσωματωμένο ακονιστήρι με ειδικό προφυλακτήρα που “κρύβει” τη λεπίδα του μαχαιριού. Μπουτόν on/off με ρελέ ασφαλείας. Ιδανικό για πιτσαρίες, εστιατόρια, super market, ξενοδοχεία, mini market.
Προδιαγραφές
| Χαρακτηριστικά | |
| Διαστάσεις μηχανής | 810x520x510mm |
| Διαστάσεις πλατώ | 290x310mm |
| Επιπλέον χαρακτηριστικά | Στιβαρή και σταθερή κατασκευή σε όλα τα εξαρτήματα από ανοδιωμένο αλουμίνιο. Διάμετρος λεπίδας 35 cm, άφθονος χώρος μεταξύ της λεπίδας και της βάσης για διευκόλυνση του καθαρισμού. Λεπίδα από ανοξείδωτο χάλυβα, ανοξείδωτο ατσάλι και χρώμιο «Made in Italy» |
| Ισχύς ζαμπονομηχανής hp | 0.40HP |
| Κωδικός Εργοστασίου | GS 350 CM14 CE |
| Λάμα | 350mm |
| Λειτουργία | Με ιμάντα |
| Πάχος κοπής | 15mm |
| Τροφοδοσία | 220V/50Hz |