Sirman IS 35 Idra
Τιμή χωρίς ΦΠΑ:
6.815,00€
Τιμή με ΦΠΑ:
8.450,60€
Γιατί να αγοράσετε από εμάς;
Κάντε μια ερώτηση σχετικά με αυτό το προϊόν
Περιγραφή
Κατασκευασμένο από ανοξείδωτο ατσάλι, εύκολο στο καθάρισμα, γεμίζει λουκάνικα σε πολύ λίγο χρόνο, οποιουδήποτε είδους κρέατος. Διαθέτει τέσσερα διαφορετικά χωνιά (διαφορετικών διαμέτρων) και πεντάλ λειτουργίας που ελέγχει τη λειτουργία του πιστονιού. Λειτουργεί αυτόματα υδραυλικά με λάδι, έχει ματάκι ένδειξης λαδιού και αποσπώμενο κάδο. Αυτόματη επιστροφή πιστονιού όταν σταματήσει και ισχυρό μοτέρ 2.800 στροφών. Επιδαπέδιο με δύο ρόδες για εύκολη μεταφορά. Ιδανικό για κρεοπωλεία και συσκευαστήρια. Προαιρετικά Inox χωνιά.
Προδιαγραφές
| Χαρακτηριστικά | |
| Βάρος | 101Kg |
| Διάμετρος | 320mm |
| Είδος Γεμιστικού Λουκάνικων | Κάθετο |
| Επιπλέον Χαρακτηριστικά | Μήκος κυλίνδρου 460mm. Χρόνος αδειάσματος 51" . Χρόνος επιστροφής πιστονιού 32". Πιστόνι 380mm. |
| Ισχύς | 0,75Ηp/ 560W |
| Κωδικός Εργοστασίου | 40153503 |
| Λειτουργία Γεμιστικών Λουκάνικων | Υδραυλικό |
| Τροφοδοσία | 380V |
| Χωρητικότητα | 35lt |
| Διαστάσεις | 640x480x1160mm |